16:03 | 24.11.11 | Նորություններ | 5145
Երեւան: Մեդիամաքս: “Ջի դիզայն գրուպ” ընկերությունը լիազորվել է Հայաստանում վերավաճառելու Google-ի ապրանքներից մեկը` Google apps-ը, որը ներառում է մի քանի բիզնես-ծրագրեր:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, այդ մասին այսօր կայացած մամուլի ասուլիսում ասել են ընկերության տնօրեն Գրիգոր Սեմիրջյանը եւ առաջխաղացման մասնագետ Արմեն Սարգսյանը:
Նրանց խոսքով, Google-ը այս պահին շատ քիչ ներգրավվածություն եւ հետաքրքրություն ունի Հայաստանի հանդեպ, եւ անհրաժեշտ է քայլեր ձեռնարկել, որպեսզի ինտերնետ-հսկայի ուշադրությունը բեւեռել մեր երկրի վրա:
Արմեն Սարգսյանը նշել է, որ իրենց հիմնական թիրախային խմբերն են լինելու խոշոր կազմակերպությունները: Նրա խոսքով, Google apps-ի կիրառումը նրանց մեծ հնարավորություններ կընձեռի բիզնեսը զարգացնելու համար:

16:03 | 24.11.11 | Новости | 5166
Ереван/Медиамакс/. Компания “Джи дизайн групп” уполномочена перепродавать в Армении один из товаров Google - Google apps, включаящий несколько бизнес-программ.
Как сообщает Медиамакс, об этом в ходе сегодняшней пресс-конференции сообщили директор компании Григорий Семирджян и специалист по маркетингу Армен Саргсян.
По их словам, на данный момент Google очень мало вовлечен и заинтересован в Армении, и необходимо предпринять шаги, чтобы обратить внимание интернет-гиганта на нашу страну.
Армен Саргсян отметил, что их основными целевыми группами будут крупные организации. По его словам, применение Google apps даст им большую возможность для развития бизнеса.