16:03 | 24.11.11 | Նորություններ | 5145
Երեւան: Մեդիամաքս: “Ջի դիզայն գրուպ” ընկերությունը լիազորվել է Հայաստանում վերավաճառելու Google-ի ապրանքներից մեկը` Google apps-ը, որը ներառում է մի քանի բիզնես-ծրագրեր:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, այդ մասին այսօր կայացած մամուլի ասուլիսում ասել են ընկերության տնօրեն Գրիգոր Սեմիրջյանը եւ առաջխաղացման մասնագետ Արմեն Սարգսյանը:
Նրանց խոսքով, Google-ը այս պահին շատ քիչ ներգրավվածություն եւ հետաքրքրություն ունի Հայաստանի հանդեպ, եւ անհրաժեշտ է քայլեր ձեռնարկել, որպեսզի ինտերնետ-հսկայի ուշադրությունը բեւեռել մեր երկրի վրա:
Արմեն Սարգսյանը նշել է, որ իրենց հիմնական թիրախային խմբերն են լինելու խոշոր կազմակերպությունները: Նրա խոսքով, Google apps-ի կիրառումը նրանց մեծ հնարավորություններ կընձեռի բիզնեսը զարգացնելու համար:

Yerevan/Mediamax /. “G Design Group” Company is authorized to resell one of Google apps in Armenia.
The company’s Director Grigory Semirjyan and marketing specialist Armen Sargsyan said this during today’s press conference, Mediamax reports.
According to them, Google currently is involved and interested in Armenia very little and certain measures need to be taken to call the internet giant’s attention to our country.
Armen Sargsyan noted that major organizations will be their main target groups. According to him, use of Google apps will give them more opportunities for developing their business.