16:37 | 13.02.12 | Նորություններ | 5064
Երեւան/Մեդիամաքս/. ՀՀ պետեկամուտների կոմիտեի Արաբկիրի տարածքային մասնաճյուղում ս.թ. հունվարի 14-ին կայացած վիճակահանության արդյունքներով հաղթող ճանաչված 315 ՀԴՄ կտրոնները ներկայացրած 80 անձանցից 40-ը ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ից ստացան «MTS Touch 551» բջջային հեռախոս:
Մնացած 40-ը ստացան «ՄՏՍ կոնեկտ Դայմոնդ» 3G մոդեմ (ներառյալ «ՄՏՍ կոնեկտ անսահմանափակ» հետվճարային սակագնային պլան` ամսական 0 դրամ ամսավճարով` 6 ամիս ինտերնետից օգտվելու հնարավորությամբ:
Խրախուսական նվերները հանձնեց ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը: Հաշվի առնելով վերջին օրերի անբարենպաստ եղանակային պայմանները, միջոցառման էին հրավիրվել բացառապես Երեւանի եւ հարակից մարզերի բնակիչները: Խաղարկությամբ շահած մնացյալ 220 անձինք, նվերները կստանան ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի տարածքային սպասարկման կենտրոններից` ս.թ. փետրվարի 15-ից սկսած:
2011թ.-ին Պետական եկամուտների կոմիտեի կողմից քաղաքացիներին որպես շահում տրամադրվել է 180 ավտոմեքենա: Բացի ամսական խաղարկվող 15 ավտոմեքենաներից, քաղաքացիները որպես պարգեւավճար կստանան նաեւ բջջային հեռախոսներ, մոդեմներ ու «ՄՏՍ Կոնեկտ անսահմանափակ» հետվճարային սակագնային պլան` ամսական 0 դրամ ամսավճարով` շուրջ 6 ամիս ինտերնետից օգտվելու հնարավորությամբ:

16:37 | 13.02.12 | Новости | 5070
Ереван/Медиамакс/. В Арабкирском филиале Комитета по госдоходам Армении 40 из 80 лиц, представивших выигравшие чеки контрольно-кассовых аппаратов (ККА) по результатам викторины, проведенной 14-ого января, получили телефоны MTS Touch 551 от ВиваСелл-МТС.
Другие 40 победителей получили 3G модемы “МТС Коннект Даймонд” (с постоплатным тарифным планом «МТС Коннект безлимитный» с ежемесячной оплатой в 0 драмов и с 6-месячной возможностью пользования интернетом включительно).
Поощрительные призы вручил гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян. Учитывая неблагоприятные погодные условия, на мероприятие были приглашены участники исключительно из Еревана и близлежащих районов. Другие 220 лиц, чеки которых выиграли в викторине, смогут получить свои призы из центров территориального обслуживания ВиваСелл-МТС начиная с 15 февраля.
В 2011 году Комитет по госдоходам Армении в качестве приза предоставил гражданам 180 автомобилей. Кроме ежемесячно разыгрываемых 15 автомобилей, граждане в качестве поощрения получат также мобильные телефоны, модемы и  постоплатный тарифный план «МТС Коннект безлимитный» с ежемесячной оплатой в 0 драмов и с 6-месячной возможностью пользования интернетом.