«Ամենագեղեցիկն իմ աչքերով» մրցույթի հաղթողները
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր պարգեւատրել է Facebook-ի Beeline Armenia էջում անցկացված «Ամենագեղեցիկն իմ աչքերով» մրցույթի հաղթողներին:
Պարգեւատրման արարողությանը հրավիրվել էին լավագույն աշխատանքների հեղինկաները: Այն աշխատանքները, որոնք մարտի 14-ից 20-ն ընկած ժամանակահատվածում հավաքեցին ամենաշատ Like, ճանաչվեցին հաղթողներ համապատասխանաբար առաջին, երկրորդ եւ երրորդ անվանակարգերում:
Մրցույթի հաղթող` գյումրեցի Գեւորգ Ղազարյանը, ստացել է առաջին մրցանակ` USB-մոդեմ եւ «Դրայվ-10» սակագնային փաթեթից մեկ տարի անվճար օգտվելու հնարավորություն: Երկրորդ տեղը գրաված երեւանցի Լիլիան Գալստյանը պարգեւատրվել է USB-մոդեմով եւ ստացել «Դրայվ-5» սակագնային փաթեթից մեկ տարի անվճար օգտվելու հնարավորություն: Երրորդ մրցանակակիր Գայանե Գալոյանը ստացավ մեկ տարի շարժական ինտերնետից օգտվելու հնարավորություն «Դրայվ-1» եւ USB-մոդեմ:
«Շնորհավորում եմ մրցույթի հաղթողներին, ովքեր ցուցաբերցին յուրահատուկ ստեղծագործական մոտեցում եւ վառ երեւակայություն` արժանանալով բազմաթիվ մարդկանց հիացմունքի ու բարձր գնահատականի: Եղեք ավելի ակտիվ, հետեւեք Beeline Armenia էջի նորություններին, քանի որ ամենահետաքրքիր անակնկալներն դեռ առջեւում են»,- նշել է ԱրմենՏել-ի հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:
«Ամենագեղեցիկն իմ աչքերով» ֆոտոմրցույթը, որը նվիրված էր մայրության եւ գեղեցկության տոնին, մեկնարկել էր մարտի 7-ին եւ անց է կացվել Beeline Armenia պաշտոնական էջում http://www.facebook.com/beeline.am:

17:52 | 28.03.12 | Новости | 4383
Ереван/Медиамакс/. АрменТел наградила победителей конкурса фотографий «Красота моими глазами», проведенного на странице сообщества Beeline Armenia в социальной сети Facebook.
На церемонию награждения были приглашены авторы лучших работ. Призовые места распределились в зависимости от количества отметок “Мне нравится” (Like), полученных в период с 14 по 20 марта.
Житель Гюмри Геворг Казарян получил первый приз – USB-модем и годовую подписку на тарифный план мобильного интернета «Драйв-10». Занявшая второе место жительница Еревана Лилиан Галстян получила USB-модем и годовую подписку на тарифный план мобильного интернета «Драйв-5». Занявшая третье место Гаяне Галоян, получила аналогичный USB-модем с годовой подпиской к тарифному плану мобильного интернета «Драйв-1».
«Поздравляю победителей конкурса, которые проявили особый творческий подход и удостоились восхищения и высоких оценок. Будьте более активны, следите за новостями на страничке Beeline Armenia, поскольку приятные сюрпризы еще впереди», - сказала руководитель службы по связям с общественностью компании Ануш Беглоян.
Конкурс «Красота моими глазами», посвященный празднику материнства и красоты, стартовал 7 марта на странице сообщества Beeline Armenia  http://www.facebook.com/beeline.am в социальной сети Facebook.