«Ամենագեղեցիկն իմ աչքերով» մրցույթի հաղթողները
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր պարգեւատրել է Facebook-ի Beeline Armenia էջում անցկացված «Ամենագեղեցիկն իմ աչքերով» մրցույթի հաղթողներին:
Պարգեւատրման արարողությանը հրավիրվել էին լավագույն աշխատանքների հեղինկաները: Այն աշխատանքները, որոնք մարտի 14-ից 20-ն ընկած ժամանակահատվածում հավաքեցին ամենաշատ Like, ճանաչվեցին հաղթողներ համապատասխանաբար առաջին, երկրորդ եւ երրորդ անվանակարգերում:
Մրցույթի հաղթող` գյումրեցի Գեւորգ Ղազարյանը, ստացել է առաջին մրցանակ` USB-մոդեմ եւ «Դրայվ-10» սակագնային փաթեթից մեկ տարի անվճար օգտվելու հնարավորություն: Երկրորդ տեղը գրաված երեւանցի Լիլիան Գալստյանը պարգեւատրվել է USB-մոդեմով եւ ստացել «Դրայվ-5» սակագնային փաթեթից մեկ տարի անվճար օգտվելու հնարավորություն: Երրորդ մրցանակակիր Գայանե Գալոյանը ստացավ մեկ տարի շարժական ինտերնետից օգտվելու հնարավորություն «Դրայվ-1» եւ USB-մոդեմ:
«Շնորհավորում եմ մրցույթի հաղթողներին, ովքեր ցուցաբերցին յուրահատուկ ստեղծագործական մոտեցում եւ վառ երեւակայություն` արժանանալով բազմաթիվ մարդկանց հիացմունքի ու բարձր գնահատականի: Եղեք ավելի ակտիվ, հետեւեք Beeline Armenia էջի նորություններին, քանի որ ամենահետաքրքիր անակնկալներն դեռ առջեւում են»,- նշել է ԱրմենՏել-ի հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:
«Ամենագեղեցիկն իմ աչքերով» ֆոտոմրցույթը, որը նվիրված էր մայրության եւ գեղեցկության տոնին, մեկնարկել էր մարտի 7-ին եւ անց է կացվել Beeline Armenia պաշտոնական էջում http://www.facebook.com/beeline.am:

The winners of “Beauty in My Eyes” photo contest
Yerevan/Mediamax/. ArmenTel awarded the winners of “Beauty in My Eyes” photo contest held on the page of Beeline Armenia Facebook group.
The authors of the best works were invited to the ceremony. The prize places were distributed according to the number of Like-s on March 14-20.
Gyumri residents Gevorg Ghazaryan got the first prize – a USB modem and annual subscription to “Drive-10” mobile internet tariff plan. Lilian Galstyan from Yerevan who won the second prize got a USB modem and yearly subscription to “Drive-5” mobile internet tariff plan. Gayane Galoyan who was the third got a similar USB modem with a yearly subscription to “Drive-1” mobile internet tariff plan.
“I congratulate all the winners of the contest who showed a special creative approach. They were admired and highly assessed. Be more active, follow the news on Beeline Armenia page as pleasant surprises are yet to come”, said the company’s spokeswoman Anush Begloyan.
“Beauty in My Eyes” contest devoted to the Women’s Day started on the Beeline Armenia Facebook page http://www.facebook.com/beeline.am on March 7.