06:20 | 10.10.12 | Նորություններ | 5801
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange-ն իր բաժանորդներին հնարավորություն է ընձեռում առաջիկա ամանորյա տոներն ընտանիքով անցկացնել Փարիզում:
Դրա համար անհրաժեշտ է ձեռք բերել 3 SIM քարտով Orange Ընտանիք փաթեթը, մինչեւ նոյեմբերի 15-ն ակտիվացնել նրանում ներառված բոլոր համարները եւ ըստ ցանկության` դրան կցել արդեն գոյություն ունեցող մեկ Orange կանխավճարային համար: Բոլոր այն ընտանիքները, ում ակտիվացրած փաթեթը կլինի յուրաքանչյուր 1000-րդը, կստանան նվերը` եռօրյա այցելություն Փարիզ փաթեթի բոլոր անդամների համար: Ուղեգիրը կներառի օդանավի 3 կամ 4 տոմս (կախված Orange Ընտանիք փաթեթում առկա անդամների թվից), ինչպես նաեւ` հյուրանոց Փարիզում:
«Ամանորը Փարիզում, այն էլ ընտանիքի անդամների հետ, թերեւս լավագույն նվերն է, որ Orange-ը կարող է մատուցել իր բաժանորդներին. այժմ այդ երազանքը կարող է իրականություն դառնալ նրանցից շատերի համար», - ասել է Օրանժ Արմենիայի Մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Orange Ընտանիք փաթեթը ներառում է երեք SIM քարտ, որոնց բաժանորդները կարող են միմյանց հետ խոսել 0 դրամ/րոպե սակագնով: Փաթեթում անվճար խոսելու համար բաժանորդներից յուրաքանչյուրը վճարում է 20 դրամ օրավարձ: Orange Ընտանիք փաթեթին կարող է միանալ նաեւ արդեն գոյություն ունեցող մեկ Orange Խոսենք բաժանորդ, ով եւս կկարողանա օգտվել փաթեթի ներսում անվճար խոսելու հնարավորությունից:
Orange Ընտանիք փաթեթը կարելի է ձեռք բերել 1500 դրամով, իսկ փաթեթում ներառված 3 SIM քարտերից յուրաքանչյուրն ունի ներառված 500 դրամի խոսելաժամանակ:

06:20 | 10.10.12 | Новости | 5840
Ереван/Медиамакс/. Orange дает абонентам возможность провести предстоящие новогодние праздники с семьей в Париже.
Для этого необходимо приобрести пакет «Orange Семья» из 3-х SIM карт, активировать все номера до 15 ноября и, при желании, подсоединить к пакету какой-либо действующий номер предоплатного тарифного плана Orange.
Каждая тысячная семья, активировавшая свой пакет, получит 3-хдневную путевку в Париж на новогодние праздники для всех членов пакета. Путевка включит авиабилеты и пребывание в гостинице в Париже.
«Новый год в Париже, причем для всей семьи – наверно, самый лучший подарок, который Orange может преподнести своим абонентам: теперь мечта может стать реальностью для многих из них», - отметил директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян.
Пакет Orange Семья включает 3 SIM карты, владельцы которых могут разговаривать друг с другом неограниченное количество времени за ежедневную плату в 20 драмов. К пакету может присоединиться один уже действующий предоплатный абонент тарифного плана «Orange Поговорим», кто также сможет воспользоваться возможностью бесплатного общения внутри пакета.
Пакет Orange Семья можно приобрести за 1500 драмов, на каждую из SIM карт пакета изначально начислено по 500 драмов.