06:20 | 10.10.12 | Նորություններ | 5801
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange-ն իր բաժանորդներին հնարավորություն է ընձեռում առաջիկա ամանորյա տոներն ընտանիքով անցկացնել Փարիզում:
Դրա համար անհրաժեշտ է ձեռք բերել 3 SIM քարտով Orange Ընտանիք փաթեթը, մինչեւ նոյեմբերի 15-ն ակտիվացնել նրանում ներառված բոլոր համարները եւ ըստ ցանկության` դրան կցել արդեն գոյություն ունեցող մեկ Orange կանխավճարային համար: Բոլոր այն ընտանիքները, ում ակտիվացրած փաթեթը կլինի յուրաքանչյուր 1000-րդը, կստանան նվերը` եռօրյա այցելություն Փարիզ փաթեթի բոլոր անդամների համար: Ուղեգիրը կներառի օդանավի 3 կամ 4 տոմս (կախված Orange Ընտանիք փաթեթում առկա անդամների թվից), ինչպես նաեւ` հյուրանոց Փարիզում:
«Ամանորը Փարիզում, այն էլ ընտանիքի անդամների հետ, թերեւս լավագույն նվերն է, որ Orange-ը կարող է մատուցել իր բաժանորդներին. այժմ այդ երազանքը կարող է իրականություն դառնալ նրանցից շատերի համար», - ասել է Օրանժ Արմենիայի Մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Orange Ընտանիք փաթեթը ներառում է երեք SIM քարտ, որոնց բաժանորդները կարող են միմյանց հետ խոսել 0 դրամ/րոպե սակագնով: Փաթեթում անվճար խոսելու համար բաժանորդներից յուրաքանչյուրը վճարում է 20 դրամ օրավարձ: Orange Ընտանիք փաթեթին կարող է միանալ նաեւ արդեն գոյություն ունեցող մեկ Orange Խոսենք բաժանորդ, ով եւս կկարողանա օգտվել փաթեթի ներսում անվճար խոսելու հնարավորությունից:
Orange Ընտանիք փաթեթը կարելի է ձեռք բերել 1500 դրամով, իսկ փաթեթում ներառված 3 SIM քարտերից յուրաքանչյուրն ունի ներառված 500 դրամի խոսելաժամանակ:

06:20 | 10.10.12 | News | 5829
Yerevan/Mediamax/. Orange customers are given the opportunity to spend upcoming New Year holidays with their family in Paris.
To benefit from this opportunity, the customers will need to acquire the Orange Family pack with 3 SIM cards, activate all included numbers by 15 November and, at their discretion, invite another existing 1 Orange prepaid number to join the Family pack.
Every 1000th family to activate the Family pack will get a 3-day trip to Paris for all members of the package. Trip will include 3 or 4 air tickets (depending on the number of Orange Family pack users), as well as hotel accomodation in Paris.
Aram Mkrtchyan, Orange Armenia Marketing Director, said: “Spending New Year in Paris with family is probably the best gift ever that Orange could offer to its customers. Now that dream may come true for many of them. We hope that thanks to Orange several Orange families will have the most unforgettable New Year ever”.
Orange Family pack initially consists of 3 SIM cards. Family pack users can talk to each other at 0 AMD/minute rate as much as they wish. In order to speak for free each member has to pay 20 AMD daily fee. There is a possibility for another existing 1 Orange Let’s Talk customer to join Orange Family pack and enjoy free talks within the pack.
Orange Family pack can be acquired at 1500 AMD. Each of 3 SIM cards included in the pack contains airtime of 500 AMD.