17:26 | 06.05.13 | Նորություններ | 4265
Մայիսի 6-ից հուլիսի 28-ն ընկած ժամանակահատվածում Orange-ի ձայնային ծառայությունների բոլոր բաժանորդներն յուրաքանչյուր շաբաթ կունենան բացառիկ հնարավորություն ստանալու ուղեգրեր դեպի այն երկիր, որտեղից հեռախոսազանգ են ստացել:
Ամեն շաբաթ Orange-ի այն բաժանորդը, ով ստացել է առնվազն 1 րոպե տեւողությամբ առաջին 50 000-րդ միջազգային զանգը, կստանա օդանավի մեկ տոմս դեպի այն երկիրը, որտեղից ստացել է այդ հեռախոսազանգը: Հաջողակ բաժանորդները կկարողանան իրականացնել իրենց ճամփորդությունն առաջիկա ամռան ընթացքում` մինչեւ օգոստոսի 31-ը, իրենց նախընտրած ժամանակահատվածով, հայտնել են ընկերությունում:
«Մարտի 31-ից սկսած Իմ Երկիրը սակագնային պլանի բաժանորդներն արդեն իսկ ստացել են անվճար արտերկիր զանգահարելու հնարավորություն: Այժմ մեր բաժանորդները պարզապես պետք է ստանան զանգեր արտերկրում ապրող իրենց մտերիմներից՝ ստանալու ճամփորդության անակնկալ տոմս: Շատերն են երազում ամառվա հանգիստն անցկացնել իրենց հարազատների հետ. Orange-ի շնորհիվ մեր բաժանորդներից մի քանիսի համար այդ երազանքն իրականություն կդառնա: Ահա թե ինչու խորհուրդ ենք տալիս մեր բաժանորդներին խրախուսել արտերկրում ապրող իրենց ազգականներին ու մտերիմներին ավելի հաճախ զանգահարել իրենց Orange համարին»,- ասել է Orange Armenia-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:

17:26 | 06.05.13 | Новости | 4302
В период с 6 мая до 28 июля все абоненты голосовых услуг Orange каждую неделю будут иметь исключительную возможность получить путевки в те страны, откуда получили звонок.
Каждую неделю абонент Orange, получивший 50 000-ый звонок продолжительностью как минимум в минуту выиграет один билет на самолет в ту страну, из которой получил звонок. Счастливые абоненты смогут воспользоваться своим призом в течение этого лета до 31 августа, сообщили в компании.
«Начиная с 31 марта абоненты ТП «Моя страна» уже получили возможность бесплатных звонков за рубеж. Отныне наши абоненты просто должны получить звонки от проживающих за рубежом близких для того, чтобы выиграть билет на путешествие.  Многие мечтают провести свой отдых с родными, проживающими за рубежом. Благодаря Orange для некоторых из наших абонентов эта мечта сбудется. Вот почему мы советуем нашим абонентам поощрять своих близких, проживающих за рубежом, чаще звонить на их номера Orange»,- заявил директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян.