14:19 | 15.04.14 | Նորություններ | 6303
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր ներկայացրել է All in 1 բջջային կապի նոր հետվճարային սակագնային փաթեթները:
Ինչպես ասել է «ԱրմենՏելի» գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը, այսօրվանից ընկերության բաժանորդներին հասանելի են All in 2500, All in 3500, All in 5500 եւ All in 7500 սակագնային փաթեթները:
2500 դրամ ամսավճարով All in 2500 սակագնային փաթեթին միանալու դեպքում բաժանորդին տրամադրվում է 10 հազար րոպե Beeline ցանցում շփման համար, ինչպես նաեւ 50 րոպե խոսելաժամանակ դեպի ՀՀ եւ ԼՂՀ բջջային այլ ցանցեր: Փաթեթում ներառված է նաեւ 250 ՄԲ շարժական ինտերնետ եւ 150 SMS-հաղորդագրություն դեպի տեղական ցանցեր:
All in 3500 սակագնային փաթեթի բաժանորդները նույնպես կստանան 10 000 րոպե խոսելաժամանակ Beeline ցանցի ներսում, 100 րոպե` դեպի ՀՀ եւ ԼՂՀ բջջային այլ ցանցեր, 250 SMS-հաղորդագրություն եւ 500 ՄԲ ինտերնետ:
All in 5500 սակագնային փաթեթի բաժանորդների համար նախատեսված է 10 000 րոպե Beeline ցանցի ներսում խոսելու համար, 200 րոպե դեպի ՀՀ եւ ԼՂՀ բջջային այլ ցանցեր զանգեր կատարելու համար, 500 SMS-հաղորդագրություն եւ 1000 ՄԲ ինտերնետ:
All in 7500 փաթեթի բաժանորդների համար նախատեսված է 10 000 րոպե Beeline ցանցի ներսում խոսելու համար, 250 րոպե դեպի ՀՀ եւ ԼՂՀ բջջային այլ ցանցեր զանգեր կատարելու համար, 1000 SMS-հաղորդագրություն եւ 2500 ՄԲ ինտերնետ:
«Կարծում եմ, նոր առաջարկը հետաքրքիր եւ հարմար կլինի բոլոր համար: Մեկ սակագնային փաթեթում ներառված են բոլոր ծառայությունները մատչելի գնով»,- ասել է Անդրեյ Պյատախինը:

14:19 | 15.04.14 | Новости | 6320
Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) представила сегодня ряд новых постоплатных тарифных планов мобильной связи All in 1.
Как сказал гендиректор «АрменТел» Андрей Пятахин, с сегодняшнего дня абонентам компании доступны такие тарифные планы как All in 2500, All in 3500, All in 5500  и All in 7500.
При подключении к тарифному плану All in 2500, с ежемесячной абонентской платой в 2500 драмов, абоненту представляется 10 тысяч минут для общения в сети Beeline, а также 50 минут для звонков на другие мобильные сети Армении и НКР. Этим тарифным планом также предусмотрено 250 МВ мобильного интернета и 150 sms-сообщений на все местные сети.
Абоненты тарифного плана All in 3500 также получат 10 тысяч минут для общения в сети Beeline, 100 минут для звонков на другие мобильные сети Армении и НКР, 250 sms-сообщений и 500 МВ мобильного интернета.
Для абонентов тарифного плана All in 5500 предусмотрено - 10 тысяч минут для общения в сети Beeline, 200 минут для звонков на другие мобильные сети Армении и НКР, 500 sms-сообщений и 1000 МВ мобильного интернета.
Для абонентов тарифного плана All in 7500 предусмотрено - 10 тысяч минут для общения в сети Beeline, 250 минут для звонков на другие мобильные сети Армении и НКР, 1000 sms-сообщений и 2500 МВ мобильного интернета.
«Я думаю, что это новое предложение будет интересным и удобным для всех. В один тарифный план включены все услуги по выгодной цене»,- сказал гендиректор компании «АрменТел» Андрей Пятахин.