14:59 | 22.08.14 | Նորություններ | 4937
Բոլոր նրանք, ովքեր մինչեւ սեպտեմբերի 30-ը 12 ամսով կբաժանորդագրվեն Orange Ինտերնետին, ընդամենը 5000 դրամ ամսավճարի դիմաց կստանան 5ԳԲ գերարագ ինտերնետ եւ կկարողանան ձեռք բերել Ինտերնետ Հիմա 21/6 Մբ/վ մոդեմը 1 դրամով:  Գերարագ ինտերնետի ծավալը սպառելուց հետո բաժանորդները կարող են օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից՝ մինչև 512 Կբ/վ արագությամբ:
«Մեր նոր առաջարկն ինտերնետ ծառայությունների օգտատերերին հնարավորություն է տալիս Orange-ին միանալ ավելի մատչելի պայմաններով: Փաթեթում ներառված գերարագ ինտերնետի ծավալից բացի այս հատուկ առաջարկից օգտվող բաժանորդները գիշերային ժամերին կկարողանան  գերարագ ինտերնետն օգտագործել միանգամայն անվճար»,- նշել է Օրանժ Արմենիայի Բրենդի եւ հաղորդակցության  գծով տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Առաջարկից կարող են օգտվել նաեւ Orange Ինտերնետի այն բաժանորդները, ովքեր չունեն բաժանորդ մնալու ընթացիկ պարտավորություն:

14:59 | 22.08.14 | Новости | 4936
Все пользователи, которые до 30 сентября подпишутся на 12 месяцев на Orange Интернет, всего за 5000 драмов ежемесячной платы получат 5ГБ сверхбыстрого интернета и возможность приобрести модем Интернет Сейчас 21/6 Мб/с всего за 1 драм.
«Наше новое предложение дает возможность пользователям интернет-услуг присоединяться к Orange на более доступных условиях. Кроме объема сверхбыстрого интернета, предусмотренного пакетом, абоненты, пользующиеся этим специальным предложением, смогут абсолютно бесплатно использовать интернет в ночные часы”, - сказал директор по бренду и коммуникациям Orange Armenia Арам Мкртчян.
Предложением могут также воспользоваться те абоненты Orange Интернет, у которых нет текущего абонентского обязательства.