14:59 | 22.08.14 | Նորություններ | 4937
Բոլոր նրանք, ովքեր մինչեւ սեպտեմբերի 30-ը 12 ամսով կբաժանորդագրվեն Orange Ինտերնետին, ընդամենը 5000 դրամ ամսավճարի դիմաց կստանան 5ԳԲ գերարագ ինտերնետ եւ կկարողանան ձեռք բերել Ինտերնետ Հիմա 21/6 Մբ/վ մոդեմը 1 դրամով:  Գերարագ ինտերնետի ծավալը սպառելուց հետո բաժանորդները կարող են օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից՝ մինչև 512 Կբ/վ արագությամբ:
«Մեր նոր առաջարկն ինտերնետ ծառայությունների օգտատերերին հնարավորություն է տալիս Orange-ին միանալ ավելի մատչելի պայմաններով: Փաթեթում ներառված գերարագ ինտերնետի ծավալից բացի այս հատուկ առաջարկից օգտվող բաժանորդները գիշերային ժամերին կկարողանան  գերարագ ինտերնետն օգտագործել միանգամայն անվճար»,- նշել է Օրանժ Արմենիայի Բրենդի եւ հաղորդակցության  գծով տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Առաջարկից կարող են օգտվել նաեւ Orange Ինտերնետի այն բաժանորդները, ովքեր չունեն բաժանորդ մնալու ընթացիկ պարտավորություն:

14:59 | 22.08.14 | News | 4933
Till the 30th of September customers, subscribing to Orange Internet services for 12 months, will receive 5GB high speed internet monthly and will be offered 21.6Mb/s Internet Now modem for 1 AMD at only 5000 AMD monthly fee. After consuming high speed bundle inclusions, customers can use unlimited internet with up to 512Kb/s speed.
“Our new offer enables internet users to join Orange with more affordable conditions. In addition to high speed bundle inclusions, the subscribers of this special offer will also have the chance to benefit from high speed internet free of charge during night hours”,- said Aram Mkrtchyan, Brand and Communications Director of Orange Armenia.
The offer is as well available for those Orange Internet subscribers who do not have an ongoing commitment.