17:50 | 01.12.14 | Նորություններ | 5030
Orange-ը ամփոփել է Orange Premier Սպիտակ եւ Սեւ քարտապանների համար կազմակերպված առաջին շախմատի առաջնության արդյունքները:
Նոյեմբերի 30-ին Տիգրան Պետրոսյանի անվան շախմատի տանը կայացած շախմատի մրցաշարը անցկացվել է նախապես գրանցված եւ առաջնությանը ներկա գտնվող 27 Orange Premier Սպիտակ եւ Սեւ քարտապանների միջեւ:
Առաջնության գլխավոր մրցանակակիր Արսեն Նաղդալյանը հնարավորություն է ստացել է մեկնել Ցյուրիխ եւ մեկ օր ներկա գտնվել 2015թ.-ի փետրվարին կայանալիք Ցյուրիխի շախմատային մրցաշարում:
Ուղեգիրը ներառում է հյուրանոցի ամրագրում Ցյուրիխում եւ առաջնության գործընկեր Air France ավիաընկերության կողմից տրամադրվող ինքնաթիռի տոմսեր:
«Orange Premier ծրագիրը հատուկ ստեղծվել է շնորհակալություն հայտնելու մեր այն բոլոր հավատարիմ բաժանորդներին, ովքեր ակտիվորեն օգտվում են Orange-ի ծառայություններից: Հույս ունենք, որ նմանատիպ առաջնությունները կդառնան բարի ավանդույթ՝ համալրելով առավելությունների այն լայն շրջանակը, որը մենք ընձեռում ենք մեր Orange Premier բաժանորդներին», - ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Առաջնության մասնակիցներին սպասվում էր հատուկ անակնկալ՝ չորս լավագույն մասնակիցները շախմատ խաղացին Օլիմպիական կրկնակի չեմպիոն, Հայաստանի բազմակի չեմպիոն Տիգրան Պետրոսյանի հետ:

17:50 | 01.12.14 | Новости | 5056
В Orange подвели итоги шахматного первенства, проходившего между владельцами черных и белых карт Orange Premier.
30 ноября в Доме шахмат им. Тиграна Петросяна состоялся шахматный турнир между заранее зарегестрировавшимися для участия в турнире 27 владельцами черных и белых карт Orange Premier.
Главный призер первенства Арсен Нагдалян получил путевку в Цюрих, где будет иметь возможность один день присутствовать на шахматном турнире, который пройдет в феврале 2015 года.
Путевка включает место в гостинице и перелет авиакомпанией Air France, являющейся партнером проекта.
«Программа Orange Premier создана в знак благодарности нашим верным абонентам, которые активно пользуются услугами Orange. Надеемся, что подобного рода турниры станут хорошей традицией, дополнив широкий спектр преимуществ, которые мы предоставляем нашим абонентам Orange Premier», - сказал гендиректор Orange Armenia Франсис Желибтер.
Участников первенства ожидал специальный сюрприз: четверо лучших получили возможность провести партию с двукратным олимпийским чемпионом, многократным чемпионом Армении Тиграном Петросяном.