15:38 | 01.06.15 | Նորություններ | 5319
Երեխաների պաշտպանության միջազգային օրվա կապակցությամբ Երեւան Մոլը եւ Beeline-ը հայտարարում են «Դարձի՛ր հրեշտակ, օգնի՛ր պայքարել» բարեգործական ծրագրի անցկացման մասին:
Ծրագրի տեւողությունը մեկ ամիս է, որի շրջանակում Երեւան Մոլի հարկի տակ գործող խանութներն իրենց մեկամսյա եկամտից կտրամադրեն որոշակի գումար՝ ուղղված շարժողական խնդիրներ ունեցող երեխաների առողջության բարելավմանը։ Բարեգործական ակցիայի շրջանակում Beeline-ը նույնպես կտրամադրի իր որոշ ծառայությունների եկամտից ստացված 10%-ը:
«Երեխաների պաշտպանության միջազգային օրը աշխարհի ամենապայծառ տոներից մեկն է: Յուրաքանչյուր երեխա երջանիկ եւ առողջ լինելու իրավունք ունի, ինչին կարելի է հասնել մեր բոլորի համատեղ ջանքերով։ Հավատացած եմ, որ մենք կկարողանանք պարգեւել մեր փոքրիկներին եւ նրանց ծնողներին դրական լիցքեր եւ լավատեսություն ապագայի հանդեպ, իսկ նման նախաձեռնությունները նրանց կյանքը կդարձնեն էլ ավելի լավը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Տաթեւ Այրումյանը:
Beeline-ում նշել են, որ ծրագրին կարող են միանալ բոլոր ցանկացողները՝ գնումներ կատարելով Երեւան Մոլի այն խանութներից, որոնց ցուցափեղկին փակցված է «Դարձի՛ր հրեշտակ, օգնի՛ր պայքարել» ծրագրի լոգոտիպը:
Beeline բաժանորդները կարող են նվիրատվություն կատարել՝ ուղարկելով ANGEL բառը 7733 կարճ համարին: Յուրաքանչյուր հաղորդագրության արժեքը 500 դրամ է:
Ցանկացողները կարող են նաեւ դրամական փոխանցում կատարել «Ամերիաբանկ»–ի 1570005147680400 բարեգործական բանկային հաշվեհամարին:

15:38 | 01.06.15 | News | 5309
On Children’s Day, Yerevan Mall and Beeline announced the launch of “Become an Angel, Help Fight” program.
The program will last a month. Within the program, the stores in Yerevan Mall will allocate some money from their monthly income to the improvement of health of children with mobility problems. Within the charity campaign, Beeline will also allocate 10% of the income from some services.
“The International Day for the Protection of Children is one of the brightest holidays in the world. Every child has the right to be happy and healthy which can be reached with joint efforts. I am sure that we will be able to give some positive attitude to our children and their parents and optimistic approach to future, and such initiatives will change their lives for the better”, said Beeline Armenia PR Manager Tatev Ayrumyan.
Beeline noted that all the interested persons can join the program making purchases from the stores at Yerevan Mall marked with the logo of “Become an Angel, Help Fight” program.
Beeline subscribers can make donation sending ANGEL to 7733 short number. Each SMS costs AMD500.
All the interested persons can make money transfers to Ameriabank’s 1570005147680400 charity account.