15:15 | 05.06.15 | Նորություններ | 5106
Beeline-ը հայտարարում է «Վստահության րոպեներ» ծառայության շրջանակում անցկացվող ակցիայի ժամկետի երկարացման մասին:
Մինչեւ 2015թ. դեկտեմբերի 31-ը ծառայության շրջանակում տրամադրվող գումարի չափը կավելանա եւ կկազմի 300-ից մինչեւ 9000 դրամ: Ծառայությունը հասանելի է Beeline բջջային կապի կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդներին:
«Աշխատելով «Պարզ, հարմար, հաճախորդի համար» կարգախոսով` Beeline-ը ոչ միայն բաժանորդներին տրամադրում է պարզ եւ հարմար ծառայություններ, այլ նաեւ հոգ է տանում դրանց հասանելիության մասին նույնիսկ նվազագույն հաշվեկշռի դեպքում: Հավատարիմ մնալով այս հաճախորդամետ մոտեցմանը` մենք երկարացնում ենք «Վստահության րոպեներ» ծառայության շրջանակում անցկացվող ակցիայի ժամկետը, որպեսզի մեր հաճախորդները շարունակեն մնալ կապի մեջ եւ օգտվեն Beeline-ի ծառայություններից»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Վստահության րոպեներ» ծառայության շրջանակում տրամադրվող գումարի չափը կախված է վերջին երեք ամիսների ընթացքում բաժանորդի կողմից ծառայությունների համար ծախսված գումարից:
«Վստահության րոպեներ» կարելի է ստանալ ինչպես ՀՀ տարածքում, այնպես էլ ռոումինգում` հավաքելով *141# հրահանգը: Փոխանցված գումարի գործողության ժամկետը 3 օր է ՀՀ տարածքում, իսկ ռոումինգում գտնվելիս այն բաժանորդին կտրամադրվի 7 օր ժամանակահատվածով: Նշված ժամանակահատվածի ավարտից հետո «Վստահության րոպեներ»-ի գումարն ավտոմատ կերպով կգանձվի բաժանորդի հաշվեկշռից, նույնիսկ եթե հաշվի վրա միջոցներ դեռ չկան: Ծառայությունը տրամադրվում է այն անձանց, որոնք ավելի քան 3 ամիս հանդիսանում են Beeline-ի բաժանորդ։
Նշենք, որ նվազագույն հաշվեկշռի դեպքում Beeline բաժանորդները կարող են օգտվել նաեւ «Զանգի՛ր ինձ» եւ «Լիցքավորի՛ր իմ հաշիվը» ծառայություններից:
«Վստահության րոպեներ» ծառայությունից կարելի է օգտվել այն դեպքում, երբ հաշվեկշիռը մոտ է զրոյի, իսկ այդ պահին հաշիվը վերալիցքավորելու հնարավորություն չկա: Բաժանորդի հարցումով Beeline-ը ժամանակավորապես կլիցքավորի հաշվեկշիռը, եւ բաժանորդը կարող է շարունակել հաղորդակցվել:

15:15 | 05.06.15 | Новости | 5110
До 31 декабря 2015 года, сумма, предоставляемая в рамках услуги, увеличена и составляет от 300 до 9000 драм. Услуга доступна абонентам предоплатой системы расчетов мобильной связи Beeline.
«Работая под девизом «Просто. Удобно. Для клиента», Beeline не только предоставляет абонентам простые и удобные услуги, но и заботится об их доступности даже при минимальном балансе на счету. Оставаясь верными этому клиентоориентированному подходу, мы продлеваем акцию в рамках услуги «Доверительный платеж», чтобы наши клиенты продолжали всегда оставаться на связи и пользоваться услугами Beeline», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Сумма, предоставляемая в рамках услуги «Доверительный платеж» зависит от величины расходов абонента за последние три месяца. Получить «Доверительный платеж», как на территории РА, так и в роуминге, можно, набрав команду *141#. Срок действия начисленной суммы на территории РА составляет три дня, а в роуминге - 7 дней. По истечении этого срока сумма «Доверительного платежа» будет списана со счета абонента автоматически, даже если на нем по-прежнему нет стредств. Услуга доступна абонентам, пользующимся мобильной связью Beeline не менее 3-х месяцев.
Отметим, что при минимальном балансе на счету, абоненты Beeline могут также воспользоваться услугами «Позвони мне» и «Пополни мой счет».
Напомним, что воспользоваться услугой «Доверительный платеж», можно, если баланс близок к нулю, а возможности пополнить счет на данный момент нет. По запросу клиента  Beeline временно пополнит счет, и абонент сможет продолжить общение.