09:48 | 16.06.15 | Նորություններ | 5975
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի` «Անձնական», «Խոսում է քաղաքը» եւ «STARTPHONE» հետվճարային բաժանորդներն այժմ կարող են օգտվել «BIT անսահմանափակ» ծառայությունից, որը թույլ է տալիս ֆիքսված գումարի դիմաց ստանալ օրական 50 ՄԲ գերարագ փաթեթ, իսկ գերարագ փաթեթը սպառելուց հետո՝ անսահմանափակ օգտվել ինտերնետի բազմաթիվ հնարավորություններից:
Ծառայությունն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է ուղարկել *777*1# հրահանգը: Ակտիվացման արժեքն է 100 դրամ/օր:
Ցանկության դեպքում այս ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել նաեւ ավտոմատ երկարացման հնարավորությամբ՝ ուղարկելով *777*01# հրահանգը:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը շարունակաբար ընդլայնում է հետվճարային եւ կանխավճարային բաժանորդների համար նախատեսված՝ բջջային ինտերնետ ծառայությունների շարքը՝ գնի եւ որակի լավագույն համադրություն առաջարկելով այն բաժանորդներին, ովքեր մեծ ծավալով ինտերնետ են սպառում սմարթֆոնի միջոցով»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

09:48 | 16.06.15 | Новости | 5979
Абонентам постоплатных тарифов ВиваСелл-МТС «Говорит город», «Персональный» и STARTPHONE отныне доступна услуга «BIT безлимитный», которая позволяет получать ежедневно 50 Мб высокоскоростного интернета, израсходовав которые, можно пользоваться многочисленными возможностями интернета.
Для подключения услуги необходимо набрать номер *777*1#. Стоимость подключения составляет 100 драмов в день.
При желании можно подключить услугу с функцией автоматического продления с помощью команды *777*01#.
«ВиваСелл-МТС постоянно расширяет линейку услуг мобильного интернета для постоплатных и предоплатных абонентов, предлагая лучшее сочетание цены и качества абонентам, которые используют большие объемы интернета с помощью телефона», - сказал генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.