17:28 | 17.12.15 | Նորություններ | 6607
Այսուհետ Orange MyTab կամ «Ինտերնետ Հիմա» սակագնային պլաններից որեւէ մեկին 24 ամսով միանալիս բաժանորդները հնարավորություն կունենան ձեռք բերել Lenovo A7-30 եւ Alcatel Pixi 8 3G պլանշետները տարաժամկետ վճարման պայմաններով՝ ամսական համապատասխանաբար 2900 եւ 2700 դրամ հավելյալ վճարի դիմաց:
«Գալիք տոներին ընդառաջ, հետվճարային ձայնային ծառայությունները նախընտրողների համար արդեն ներկայացրել ենք հեղափոխական Orange Ունիվերսալ սակագնային պլանները: Այսօր ունենք անակնկալ մեր ինտերնետ բաժանորդների համար: Այժմ նրանք, մեր ինտերնետ ծառայություններին միանալով, հնարավորություն ունեն ոչ միայն օգտվել լայնաշերտ ինտերնետի ընձեռած բոլոր առավելություններից այլեւ ձեռք բերել բարձրակարգ պլանշետներ մատչելի եւ հարմար պայմաններով», - ասել է «Օրանժ Արմենիայի» գլխավոր տնօրեն Ալեքսանդր Եսայանը:

From now on, by joining Orange MyTab or any Internet Now tariff plans for 24 months, subscribers will have the chance to acquire Lenovo A7-30 and Alcatel Pixi 8 3G tablets with payment in instalments, i.e., against 2900 and 2700 AMD additional monthly fee, respectively.
“Welcoming the upcoming holiday season, we have already presented revolutionary Orange Universal tariff plans for those, who prefer Postpaid services. Today we have a surprise for our internet users. Now, by joining our internet services, they not only can enjoy all benefits of broadband internet, but can as well acquire high-end tablets under affordable and convenient conditions,” said Aleksandr Yesayan, General Director of Orange Armenia.