17:58 | 24.12.15 | Նորություններ | 4643
Այժմ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի «ՄՏՍ պլանշետ» ինտերնետային սակագնային պլանի ընթացիկ եւ նոր բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս ստանում են գերարագ ինտերնետի ավելի մեծ՝ 10 ԳԲ ծավալով փաթեթ՝ 7 ԳԲ-ի փոխարեն, իսկ գերարագ փաթեթը սպառելուց հետո՝ ներբեռնման առավել մեծ՝ 1 Մբիթ/վրկ արագությամբ ինտերնետ՝ 512 Կբիթ/վրկ փոխարեն:
Սակագնային պլանի ամսավճարն անփոփոխ է:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը շարունակաբար ընդլայնում է իր՝ Հայաստանում ամենահզոր 3.5G ցանցը եւ միակ 4G ցանցը՝ անհատ եւ կորպորատիվ հաճախորդների համար ապահովելով ավելի ընդարձակ ծածցույթ, ինտերնետի ավելի բարձր արագություն եւ ծավալ, ինչպես նաեւ կապի ավելի բարձր որակ: Մեր բաժանորդներին գործարար հաղորդակցության եւ ժամանցի առավել լայն հնարավորություններ ընձեռելու նպատակով՝ այժմ նույն ամսավճարի դիմաց «ՄՏՍ պլանշետ» ինտերնետային սակագնային պլանի թե ընթացիկ, եւ թե նոր բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս ստանում են գերարագ ինտերնետի ավելի մեծ փաթեթ, իսկ գերարագ փաթեթը սպառելուց հետո՝ ներբեռնման առավել մեծ արագությամբ ինտերնետ»,-ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը»:

17:58 | 24.12.15 | Новости | 4667
Действующие и новые абоненты интернет-тарифа «МТС-планшет» теперь будут ежемесячно получать увеличенный пакет сверхскоростного интернета – 10 Гб вместо 7 Гб. А исчерпав лимит, абоненты будут пользоваться соединением со скоростью 1 Мбит/с. вместо  512 Кбит/с.
Ежемесячная плата за тарифный план осталась неизменной.
«ВиваСелл-МТС постоянно расширяет свою сеть 3,5G – самую мощную в Армении, и единственную в стране сеть 4G, обеспечивая частных и корпоративных клиентов широким покрытием, более высокой скоростью соединения и большими объемами, а также более высоким качеством связи. Для предоставления нашим абонентам более широких возможностей бизнес-сообщения и развлечений теперь за ту же плату текущим и новым абонентам тарифного плана «МТС-планшет» ежемесячно будет предоставляться больший объем интернета, исчерпав который абоненты будут пользоваться более высокой скоростью интернета», - сказал гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.