09:38 | 04.05.16 | Նորություններ | 6153
Beeline-ը տեղեկացնում է, որ ս.թ. ապրիլի 28-ից սկսած՝ Beeline բաժանորդները ռոումինգի տրամադրման բոլոր երկրներից կարող են անվճար զանգահարել Beeline Հաճախորդների սպասարկման կենտրոնի +37480000612 տեղեկատու համարին:
«Beeline-ը շարունակում է կատարելագործել ծառայությունները` մեր հաճախորդների համար դարձնելով դրանք ավելի պարզ եւ հարմար: Մենք ոչ միայն ապահովում ենք ռոումինգի մատչելի պայմաններ, այլ նաեւ հոգ ենք տանում ծառայությունների եւ սպասարկման առավելագույն հասանելիության մասին, որտեղ էլ որ մեր բաժանորդները գտնվելիս լինեն: Այժմ մեր հաճախորդներն աշխարհի ցանկացած երկրում, որտեղ գործում է Beeline ռոումինգը, ունեն բացառիկ հնարավորություն անվճար կապ հաստատելու Հաճախորդների սպասարկման կենտրոնի մեր մասնագետների հետ եւ ուղղելու իրենց հարցերը», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

09:38 | 04.05.16 | Новости | 6164
Beeline сообщил, что начиная с 28 апреля с. г. абоненты Beeline из всех стран, где предоставляется услуга роуминга, могут бесплатно звонить в Центр обслуживания клиентов на справочный номер +37480000612.
«Beeline продолжает совершенствовать свои услуги, делая их более простыми и удобными для клиентов. Мы не только обеспечиваем доступные условия роуминга, но и заботимся о максимальной доступности услуг и обслуживания, где бы наши абоненты ни находились. Теперь наши клиенты обладают исключительной возможностью устанавливать бесплатную связь с нашими специалистами нашего Центра обслуживания клиентов и задавать им вопросы в любой стране мира, где действует роуминг Beeline»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.