17:25 | 15.09.16 | Նորություններ | 18351
«Սմարթֆոնի արժեքը կազմում է 369 000 դրամ։ Հատուկ առաջարկի շրջանակում սմարթֆոն գնելու դեպքում հաճախորդը կստանա մեկ ամսով բաժանորդագրություն «Սմարթ  2500+»  սակագնային փաթեթին եւ 10 ԳԲ ծավալով բջջային ինտերնետ, որը կարող է օգտագործել վեց ամսվա ընթացքում: Սմարթֆոնը հնարավոր է ձեռք բերել նաեւ բանկից՝ տարաժամկետ վճարման պայմանով 399 000 դրամ»,- ասված է հաղորդագրությունում։
«Մենք պարբերաբար հետադարձ կապ ենք հաստատում մեր բաժանորդների հետ եւ արձագանքներում հաճախակի հանդիպում ենք առաջարկների, որպեսզի Beeline–ը սկսի Apple սմարթֆոնների վաճառքը։ Մենք միշտ ձգտում ենք մոտ լինել մեր բաժանորդներին՝ առաջարկելով նրանց պարզ եւ հարմար ծառայություններ։ Ուրախ եմ տեղեկացնել, որ Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում արդեն վաճառվում է iPhone 6S սմարթֆոնը եւ ընկերությունը նախատեսում է հետագայում առաջարկել iPhone 7 նոր մոդելը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

17:25 | 15.09.16 | Новости | 18341
Его цена составляет 369000 драмов. Телефон продается с подпиской к специальному предложению «Смарт 2500+» на 1 месяц и 10 ГБ интернета на 6 месяцев. Возможна продажа в кредит через банк по цене 399000 драмов.
«Мы постоянно собираем обратную связь от наших абонентов и среди отзывов большую часть занимают предложения о том, чтобы Beeline начал продавать телефоны Apple. Мы постоянно стремимся быть ближе к нашим абонентам, предлагать простые и удобные услуги и идти навстречу пожеланиям наших клиентов. Я рад сообщить, что в офисах продаж и обслуживания Beeline уже появился смартфон iPhone 6S и компания планирует в дальнейшем предложить новую модель – iPhone 7», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.