15:39 | 29.09.16 | Նորություններ | 14593
Microsoft Ֆրանսիայի տարածած հայտարարության համաձայն՝ այս տարվա հուլիսի 1-ից նա տնօրենի ժամանակավոր պաշտոնակատարն էր:
«Ֆրանսիան հետազոտությունների եւ նորարարության, գիտության, լավագույն ինժեներների պատրաստման երկիր է՝ ձեռներեցական հզոր էկոհամակարգով: Մեր թիմի հետ մենք կամրապնդենք հավատարմությունը մեր հաճախորդների եւ գործընկերների նկատմամբ, որպեսզի արագացնենք նրանց թվային փոխակերպումը դեպի ամպային տեխնոլոգիաներ»,- նշել է Վահե Թորոսյանը:
Հիշեցնենք, որ անցած տարի Վահե Թորոսյանը ժամանել էր Երեւան՝ մասնակցելու Հայաստանի բարձր տեխնոլոգիաների «ԱրմԹեք» 8-րդ գործարար համաժողովին:

15:39 | 29.09.16 | News | 14599
According to the announcement by Microsoft France, he has been the acting President from July 1 this year.
“France is the country of research and innovation, knowledge and best engineering training, with powerful entrepreneurial ecosystem. Together with our team we will strengthen loyalty to our clients and partners and accelerate their digital transformation towards cloud technologies,” Vahe Torossian noted.
It is worth mentioning that Vahe Torossian visited Yerevan last year to participate in the 8th Armtech-2015 High Tech Conference.