15:55 | 21.03.17 | Նորություններ | 16284
Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանում բնակվող Գեղամյանների ընտանիքն այսօր հյուրընկալել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինին:
Ընկերության ղեկավարն ընտանիքին է հանձնել Beeline Smart 8 սմարթֆոնը, որը Beeline-ը տրամադրում է «Ֆիքսված ինտերնետ եւ սմարթֆոն 1 դրամով» ակցիային միացած բաժանորդներին: Գեղամյանների ընտանիքն այս ակցիայի  շրջանակում առաջինն է միացել Beeline-ի օպտիկական ինտերնետին:
«Թույլ տվեք իմ խորին շնորհակալությունը հայտնել Գեղամյանների ընտանիքին մեզ հյուրընկալելու, եւ նաեւ այն բանի համար, որ նրանք առաջինն արձագանքեցին մեր առաջարկին՝ միանալու «Ֆիքսված ինտերնետ եւ սմարթֆոն 1 դրամով» ակցիային: Հանդիսանալով Հայաստանի կապի խոշորագույն ունիվերսալ օպերատորը՝ Beeline-ը ձգտում է առաջարկել իր հաճախորդներին բջջային եւ ֆիքսված կապի ծառայությունների էլ ավելի պարզ, հարմար եւ մատչելի փաթեթներ, իսկ մեր ակցիան սմարթֆոնի տրամադրմամբ առաջակը դարձրեց էլ ավելի գրավիչ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

15:55 | 21.03.17 | Новости | 16221
Семья Гегамянов из административного района Канакер-Зейтун сегодня принимала в гостях Генерального директора Beeline Андрея Пятахина.
Глава компании лично передал главе семейства смартфон Beeline Smart 8, который Beeline предоставляет в рамках акции «Фиксированный Интернет + смартфон за 1 драм». Семья Гегамянов стала первым клиентов оптоволоконного интернета Beeline по этой акции.
«Я благодарю семью Гегамянов за гостеприимство и за то, что они первыми откликнулись на наше предложение «Фиксированный Интернет + смартфон за 1 драм». Являясь крупнейшим универсальным оператором связи в Армении, Beeline стремится предложить своим клиентам  максимально простые, удобные и выгодные пакеты услуг мобильной и фиксированной связи. Благодаря акции с предоставлением смартфона наши переложения стали еще привлекательнее», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что с 11 марта по 30 апреля включительно все новые абоненты FTTB, которые подключатся к тарифным планам Neo Max или Quatro Best/Quatro Max, смогут приобрести смартфон Beeline Smart 8 за 1 драм. Предложения позволяют клиентам получить безлимитный домашний интернет со скоростью до 100 Мб/с, безлимитные звонки в мобильной сети Beeline, высокоскоростной мобильный интернет и современное телевидение.