11:44 | 12.07.17 | Նորություններ | 26406
Beeline-ը տեղեկացնում է, որ կարճ հաղորդագրության միջոցով ավտոկայանատեղի համար վճարման ընթացակարգում ընկերության կողմից որեւէ փոփոխություն չի կատարվել։
«Ընկերությունը նաեւ հանդես չի եկել որեւէ առաջարկով՝ հաղորդագրությունների ուղարկման ձեւի, վճարի կամ միջնորդավճարի չափի հետ կապված փոփոխություն կատարելու։
Beeline-ը՝ ցանկացած այլ օպերատորների պես, տրամադրում է միայն տեխնիկական հնարավորություններ, որպեսզի բաժանորդները կարողանան հեռախոսի միջոցով հեշտությամբ վճարել կայանատեղի համար»,- ասված է հաղորդագրությունում:
Հիշեցնենք, որ Երեւանի քաղաքապետարանն օրերս հայտարարեց՝ օգոստոսի 1-ից ավտոկայանատեղի համար sms հաղորդագրության միջոցով 1 ժամվա կայանման համար գանձվող գումարը կկազմի 149 դրամ՝ նախկին 100-ի փոխարեն, իսկ մեկ օր կայանման համար նախկին 500 դրամի փոխարեն կգանձվի 748 դրամ:

11:44 | 12.07.17 | Новости | 26429
Beeline сообщает, что со стороны компании не было внесено каких-либо изменений в процедуру оплаты за парковку посредством короткого сообщения.
«Компания не выступала также с каким-либо предложением об изменении способа отправки сообщений, размера оплаты или комиссионных сборов.
Как и другие операторы, Beeline предоставляет только технические возможности, чтобы абоненты с помощью телефона смогли с легкостью оплатить стоянку»,- говорится в сообщении.
Напомним, что с 1 августа сумма, взимаемая за 1 час парковки с помощью sms сообщения, составит 149 драмов вместо прежних 100, а за один день парковки вместо прежних 500 драмов будет взиматься 748 драмов.