14:41 | 23.08.17 | Նորություններ | 31326
Մինչեւ սեպտեմբերի 30-ը Ucom-ի հատուկ առաջարկի շրջանակներում U!TV, U!Net, 3Play, 4Play ծառայությունների բոլոր բաժանորդները կունենան 145 հեռուստաալիքներ եւ մինչեւ 100 Մբ/վ արագությամբ ֆիքսված ինտերնետ:
«Արձակուրդից հետո աշխատանքային ռեժիմին անցնելիս հարկավոր է արագ կարողանալ ավարտին հասցնել բոլոր գործնական հարցերը, որոնք հնարավոր է լուծել առցանց: Իսկ դրանից հետո մեր բաժանորդները կարող են ազատել իրենց երեկոն ընտանիքով հետաքրքրիր ֆիլմ, հաղորդում կամ սպորտային իրադարձություն դիտելու եւ միմյանց հետ շփվելու համար», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Ինտերնետի 100 Մբ/վ արագությունը հնարավոր կլինի օգտագործել Ucom-ի մոդեմը համակարգչին լարային տարբերակով (LAN) միացնելու դեպքում, հաշվի առնելով նաեւ օգտագործվող համակարգչի տեխնիկական առանձնահատկությունները:
Հատուկ առաջարկի շրջանակում հասանելի են բոլոր հեռուստաալիքները՝ բացառությամբ HD եւ մեծահասակների համար նախատեսված հեռուստաալիքների:

14:41 | 23.08.17 | News | 30201
Till September 30, 2017 within the framework of Ucom’s special offer all U!TV, U!Net, 3Play, 4Play subscribers will enjoy 145 TV-channels and fixed internet speed up to 100 Mb/sec respectively.
“When coming back to work after vacation period one should be able to quickly cope with all the tasks that can be solved online. And then our subscribers should be able to free their evenings to enjoy watching an interesting movie, program or sports event with their family members, while communicating with one another at the same time,” said Hayk Yesayan, Director General at Ucom.
The internet speed of 100 Mb/sec will be possible to enjoy by connecting Ucom’s modem to the computer via wired (LAN) connection, given also the technical specifications of the computer used.
All TV-channels, except HD and adult ones, are available for watching within the framework of the special offer.