16:19 | 12.12.17 | Նորություններ | 23156
My Beeline Armenia մոբայլ հավելվածի ներբեռնումների թիվը գերազանցել է 100 հազարը, իսկ հավելվածի ակտիվ օգտագործողների թիվն աճում է։
Հավելվածն օգտատերերին հնարավորություն է տալիս առանց տանից դուրս գալու ինքնուրույն լուծել կապի ծառայությունների հետ կապված բազմաթիվ հարցեր։
«Ես ինքս մեր հավելվածի առաջին օգտագործողներից եմ, եւ ուրախ եմ տեսնել, որ մեր «ակումբը» շարունակաբար մեծանում է։ Մեր ամբողջ ռազմավարությունը կառուցված է ժամանակակից թվային ընկերություն դառնալու գաղափարի վրա, իսկ դա առաջին հերթին նշանակում է հնարավորություն տալ բաժանորդներին առցանց լուծել մաքսիմալ հնարավոր հարցեր։ 21-րդ դարում մարդկանց ժամանակը շատ թանկ է, եւ մենք՝ գնահատելով մեր հաճախորդների ժամանակը առաջարկում ենք այն խնայելու պարզ եւ հարմար տարբերակներ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
My Beeline Armenia հավելվածը կարելի է ներբեռնել Play Market, App Store եւ Windows հարթակներից, ինչպես նաեւ մուտք գործել վեբ տարբերակով:

16:19 | 12.12.17 | Новости | 23138
Количество скачиваний мобильного приложения My Beeline Armenia превысило 100 тысяч, а число активных пользователей приложения растет.
Приложение дает возможность не выходя из дома самостоятельно решать множество вопросов, связанных с услугами связи.
«Я сам являются одним из первых пользователей приложения, и очень рад, что наш «клуб» продолжает расширяться. Вся наша стратегия выстроена на идее превращения в современную цифровую компанию, а это, в первую очередь, означает предоставить абонентам возможность решать максимальное количество вопросов в режиме онлайн. В 21-м веке дорога каждая минута. Мы ценим время наших клиентов и предлагаем простые и удобные варианты для его экономии»,- отметил генеральный директор компании Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Приложение My Beeline Armenia можно скачать через платформы Play Market, App Store и Windows, а также воспользоваться веб-версией.