16:56 | 18.12.17 | Նորություններ | 23780
Ակցիայի շրջանակում ընկերության բաժանորդներին հնարավորություն կընձեռվի դիտելու սիրված ամանորյա ֆիլմերն ու բազմաժանր հեռուստաալիքները, օգտվելու գերարագ ինտերնետ հասանելիությունից՝ առանց տարիֆային սահմանափակումների։
Ամանորյա ակցիայի շնորհիվ ընկերության բոլոր գործող եւ նոր բաժանորդները, անկախ իրենց սակագնային պլանից, դեկտեմբերի 15-ից մինչեւ հունվարի 15-ը ներառյալ կստանան՝
-    Ինտերնետի՝ մինչեւ 100 Մբ/վ արագություն,
-    Ավելի քան 165 հեռուստաալիքների տոնական ծրագրերն ու հաղորդումները՝ Սմարթ հեռուստատեսության ծառայության միջոցով,
-    Ամանորյա ֆիլմեր եւ մուտֆիլմեր՝ սիմվոլիկ 1 դրամ սակագնով։
«Տոներին ընդառաջ՝ մարդիկ միշտ սպասում են հրաշքների, եւ մենք այդ զգացողությունը ցանկանում ենք փոխանցել մեր յուրաքանչյուր բաժանորդի՝ նվիրելով մեկ ամիս շարունակ ամանորյա ֆիլմեր, ինչպես նաեւ սիրելի բազմաժանր հեռուստաալիքների հաղորդումները դիտելու, գերարագ ինտերնետից մինչեւ 100 Մբ/վ արագությամբ օգտվելու հնարավորություն»,- նշել է «Ռոստելեկոմ»  Հայաստանի գլխավոր տնօրեն Հայկ Ֆարամազյանը։

16:56 | 18.12.17 | Новости | 23762
В рамках акции абоненты компании получат возможность просмотра новогодних фильмов и многожанровых телеканалов, а также сверхскоростной интернет, без тарифных ограничений.
Благодаря новогодней акции все действующие и новые абоненты, вне зависимости от тарифного плана, с 15 декабря до 15 января включительно получат:
-    Скорость интернета до 100 Мб/сек,
-    Праздничные программы  и передачи более 165 телеканалов с помощью услуги Смарт-телевидения.
-    Новогодние фильмы и мультфильмы за символическую сумму 1 драм.
«В преддверии праздников люди всегда ждут чуда, и мы хотим передать эту атмосферу всем нашим клиентам, подарив им возможность просматривать новогодние фильмы, телепередачи любимых многожанровых телеканалов, пользоваться интернетом до 100 Мб/сек. на протяжении месяца»,- отметил генеральный директор «Ростелеком-Армения» Айк Фарамазян.