14:54 | 06.02.18 | Նորություններ | 20428
Beeline-ը հայտարարում է «Սմարթ» հետվճարային փաթեթների բաժանորդների համար գործող ակցիայի անժամկետ երկարաձգման մասին:
Այս առաջարկը, ըստ որի հնարավոր է օգտագործել նախորդ ամիսների չսպառված րոպեները, SMS-ները եւ ՄԲ-ները, գործում է 2016 թ․հոկտեմբերից։
Յուրաքանչյուր ամսվա ընթացքում չօգտագործված րոպեները, SMS-ները եւ ՄԲ-ները գումարվում են հաջորդ ամիս ստացված րոպեներին, ՄԲ ինտերնետին եւ SMS-ներին։
«Մենք մշտապես ձգտում ենք առավել հարմարավետ ծառայություններ տրամադրել մեր հաճախորդներին, իսկ այս ակցիայի նպատակն է, որպեսզի մեր բաժանորդներն ամբողջությամբ օգտվեն իրենց փաթեթների տրամադրած հնարավորություններից եւ միշտ կապի մեջ լինեն իրենց մտերիմների հետ։ Այս աննախադեպ առաջարկը դրական արձագանք գտավ բաժանորդների շրջանում եւ մենք որոշեցինք երկարաձգել այն անժամկետ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

14:54 | 06.02.18 | News | 20417
Beeline has announced the indefinite extension of the promotion for subscribers of Smart postpaid tariff plans.
The promotion, which allows subscribers keep unused minutes, SMS texts and MB of internet from previous months, is available since October 2016.
Within this offer from Beeline Armenia, subscribers can add the unused minutes, SMS and MB from previous months to the services they get in the given month.
“We constantly strive to provide more convenient services to our subscribers, and the aim of this promotion is to enable the customers use their tariff plans fully and stay in touch with their friends and family. This unprecedented offer has received positive feedback and we have decided to extend it indefinitely,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.