14:54 | 06.02.18 | Նորություններ | 20428
Beeline-ը հայտարարում է «Սմարթ» հետվճարային փաթեթների բաժանորդների համար գործող ակցիայի անժամկետ երկարաձգման մասին:
Այս առաջարկը, ըստ որի հնարավոր է օգտագործել նախորդ ամիսների չսպառված րոպեները, SMS-ները եւ ՄԲ-ները, գործում է 2016 թ․հոկտեմբերից։
Յուրաքանչյուր ամսվա ընթացքում չօգտագործված րոպեները, SMS-ները եւ ՄԲ-ները գումարվում են հաջորդ ամիս ստացված րոպեներին, ՄԲ ինտերնետին եւ SMS-ներին։
«Մենք մշտապես ձգտում ենք առավել հարմարավետ ծառայություններ տրամադրել մեր հաճախորդներին, իսկ այս ակցիայի նպատակն է, որպեսզի մեր բաժանորդներն ամբողջությամբ օգտվեն իրենց փաթեթների տրամադրած հնարավորություններից եւ միշտ կապի մեջ լինեն իրենց մտերիմների հետ։ Այս աննախադեպ առաջարկը դրական արձագանք գտավ բաժանորդների շրջանում եւ մենք որոշեցինք երկարաձգել այն անժամկետ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

14:54 | 06.02.18 | Новости | 20464
Beeline объявляет о бессрочном продлении акции, действующей для абонентов постоплатных тарифных пакетов линейки «Смарт».
Акция, в рамках которой можно сохранить неиспользованные минуты, SMS и мегабайты прошлых месяцев, действует с октября 2016 года.
Неиспользованные минуты, SMS и мегабайты ежемесячно суммируются к полученным в следующем месяце минутам, мегабайтам и SMS.
«Мы постоянно стремимся обеспечить максимально удобные услуги для наших клиентов. В рамках данной акции мы хотим, чтобы наши абоненты в полной мере воспользовались предоставленными в рамках предложения возможностями и были на постоянной связи со своими близкими. Это беспрецедентное предложение удостоилось положительных отзывов наших абонентов, и мы решили бессрочно продлить ее»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.