13:06 | 08.05.18 | Նորություններ | 17493
«Ռոստելեկոմ»-ը, Շուշիի ազատագրման եւ Հաղթանակի օրվա կապակցությամբ, տոնական անակնկալներ է մատուցում իր բաժանորդներին։
Հայաստանում «Ռոստելեկոմ»-ը ֆիքսված հեռախոսակապի ծառայության բոլոր բաժանորդներին մայիսի 9-ին եւ 10-ին տրամադրում է 60 րոպե անվճար զանգերի հնարավորություն դեպի ԼՂՀ ֆիքսված եւ բջջային ցանցեր։
«Արդեն երկրորդ տարին է, ինչ «Ռոստելեկոմ»-ի կողմից հնարավորություն է ընձեռվում անվճար զանգեր կատարելու դեպի ԼՂՀ ֆիքսված եւ բջջային ցանցեր։ Այս տարի եւս մենք անակնկալներ ենք մատուցում մեր հեռախոսակապի եւ հեռուստատեսության ծառայությունների բաժանորդներին՝ վստահ լինելով, որ տոներին յուրաքանչյուրը պետք է ազատ լինի հարազատների ու ընկերների հետ շփման հարցում ինչպես որակյալ ինտերնետ կապի, այնպես էլ հեռախոսակապի միջոցով։ Շնորհավորում ենք եւ ուրախ հանգստյան օր մաղթում բոլորին»,- նշել է «Ռոստելեկոմ» Հայաստանի գլխավոր տնօրեն Հայկ Ֆարամազյանը։
Ընկերությունը եւս մեկ անակնկալ է նախատեսել Սմարթ հեռուստատեսության բաժանորդների համար, որոնք մայիսի 9-ին եւ 10-ին «Ռոստելեկոմ»-ի ֆիլմադարանի բոլոր ֆիլմերը կկարողանան դիտել անվճար։

13:06 | 08.05.18 | Новости | 17460
«Ростелеком» в связи с Днем освобождения Шуши и Днем победы преподносит своим абонентам праздничные сюрпризы.
9 и 10 мая «Ростелеком-Армения» предоставляет всем абонентам фиксированной мобильной связи 60 минут разговорного времени на фиксированные и мобильные сети НКР.
«Уже второй год как «Ростелеком» уделяет возможность совершать бесплатные звонки в направлении фиксированных и мобильных сетей НКР. В этом году мы преподносим сюрпризы нашим абонентам телефонной связи и телевидения, будучи уверенными, что в ходе праздников каждый должен быть свободным в вопросе общения с родными и друзьями как посредством качественного интернета, так и посредством телефонной связи. Поздравляем и желаем счастливых выходных всем»,- отметил генеральный директор «Ростелеком-Армения» Айк Фарамазян.
Компания подготовила еще один сюрприз для абонентов Смарт-телевидения, которые 9 и 10 мая смогут бесплатно просматривать все фильмы из фильмотеки «Ростелеком».