10:47 | 27.08.26 | Նորություններ | 103
Նոր ուսումնական տարվա մեկնարկին ընդառաջ Ucom-ը ներկայացնում է «Unity վերադարձ դպրոց» հատուկ առաջարկը՝ հնարավորություն տալով Unity համապատասխան սակագնային պլաններին 12-ամսյա պարտավորությամբ միացող բաժանորդներին ստանալ Motorola Moto G35 սմարթֆոն՝ նվեր։
Առաջարկը կգործի օգոստոսի 24-ից մինչեւ սեպտեմբերի 24-ը եւ նախատեսված է Unity-ին նոր միացող բաժանորդների համար՝ նոր ուսումնական շրջանում նրանց հնարավորություն տալով ստանալ նոր սմարթֆոն։
Unity սակագնային պլանները մեկ փաթեթում միավորում են տան ինտերնետը, հեռուստատեսությունն ու շարժական կապը՝ ընտանիքի անդամներին հնարավորություն տալով օգտվել կապի եւ ժամանցի բոլոր ծառայություններից մեկ միասնական առաջարկի շրջանակում։
«Նոր ուսումնական տարին ընտանիքների համար նաեւ նոր պահանջների եւ առօրյա ռիթմի մեկնարկ է, եւ հուսալի ինտերնետն ու շարժական կապը կարեւոր դեր ունեն ուսման, աշխատանքի եւ հաղորդակցության համար։ Մենք կարեւորում ենք, որ ժամանակակից տեխնոլոգիաներն ու կապի հնարավորությունները լինեն ավելի հասանելի եւ օգտակար մեր բաժանորդների առօրյայում, եւ Ucom-ն իր  համապատասխան առաջարկներով միշտ իրենց կողքին է», – ասել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Մարզերում «Unity վերադարձ դպրոց» առաջարկից հնարավոր է օգտվել՝ միանալով Unity 9000 մարզային փաթեթին՝ 8000 դրամ զեղչված ամսավճարով, եւ ավելի բարձր սակագնային պլաններին։ Երեւանում առաջարկը հասանելի է Unity 12500 եւ ավելի բարձր սակագնային պլաններին միանալու դեպքում։
Առաջարկից օգտվելու համար անհրաժեշտ է կնքել 12-ամսյա պարտավորություն։ Motorola Moto G35 սմարթֆոնների քանակը սահմանափակ է․ նվերը հասանելի կլինի առաջին 300 բաժանորդներին։

Ucom is launching its “Unity Back to School” special offer for the new school year, giving new customers who subscribe to selected Unity plans with a 12-month commitment a Motorola Moto G35 smartphone as a gift.
The offer will run from August 24 to September 24, 2026, giving new Unity customers the opportunity to start the school year with a new smartphone.
Unity plans bring home internet, television and mobile services together in one package, giving families convenient access to essential connectivity and entertainment services through a single solution.
“The new school year brings new needs and a different daily routine for families, making reliable internet and mobile connectivity especially important for learning, work and communication. We want modern technology and quality connectivity to be accessible and genuinely useful in our customers’ everyday lives. That is why Ucom continues to develop offers that respond to their evolving needs,” said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
In the regions, the “Unity Back to School” offer is available with the Unity 9000 regional plan at a discounted monthly fee of AMD 8,000, as well as with higher-tier plans. In Yerevan, the offer is available to customers subscribing to Unity 12500 and higher-tier plans.
To benefit from the offer, customers are required to make a 12-month commitment. The number of Motorola Moto G35 smartphones is limited, and the gift will be available to the first 300 customers.