10:47 | 27.08.26 | Նորություններ | 103
Նոր ուսումնական տարվա մեկնարկին ընդառաջ Ucom-ը ներկայացնում է «Unity վերադարձ դպրոց» հատուկ առաջարկը՝ հնարավորություն տալով Unity համապատասխան սակագնային պլաններին 12-ամսյա պարտավորությամբ միացող բաժանորդներին ստանալ Motorola Moto G35 սմարթֆոն՝ նվեր։
Առաջարկը կգործի օգոստոսի 24-ից մինչեւ սեպտեմբերի 24-ը եւ նախատեսված է Unity-ին նոր միացող բաժանորդների համար՝ նոր ուսումնական շրջանում նրանց հնարավորություն տալով ստանալ նոր սմարթֆոն։
Unity սակագնային պլանները մեկ փաթեթում միավորում են տան ինտերնետը, հեռուստատեսությունն ու շարժական կապը՝ ընտանիքի անդամներին հնարավորություն տալով օգտվել կապի եւ ժամանցի բոլոր ծառայություններից մեկ միասնական առաջարկի շրջանակում։
«Նոր ուսումնական տարին ընտանիքների համար նաեւ նոր պահանջների եւ առօրյա ռիթմի մեկնարկ է, եւ հուսալի ինտերնետն ու շարժական կապը կարեւոր դեր ունեն ուսման, աշխատանքի եւ հաղորդակցության համար։ Մենք կարեւորում ենք, որ ժամանակակից տեխնոլոգիաներն ու կապի հնարավորությունները լինեն ավելի հասանելի եւ օգտակար մեր բաժանորդների առօրյայում, եւ Ucom-ն իր  համապատասխան առաջարկներով միշտ իրենց կողքին է», – ասել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Մարզերում «Unity վերադարձ դպրոց» առաջարկից հնարավոր է օգտվել՝ միանալով Unity 9000 մարզային փաթեթին՝ 8000 դրամ զեղչված ամսավճարով, եւ ավելի բարձր սակագնային պլաններին։ Երեւանում առաջարկը հասանելի է Unity 12500 եւ ավելի բարձր սակագնային պլաններին միանալու դեպքում։
Առաջարկից օգտվելու համար անհրաժեշտ է կնքել 12-ամսյա պարտավորություն։ Motorola Moto G35 սմարթֆոնների քանակը սահմանափակ է․ նվերը հասանելի կլինի առաջին 300 բաժանորդներին։

К новому учебному году Ucom запускает специальное предложение «Unity — снова в школу»: новые абоненты, подключившиеся к соответствующим тарифным планам Unity с обязательством на 12 месяцев, получат смартфон Motorola Moto G35 в подарок.
Предложение будет действовать с 24 августа по 24 сентября 2026 года и позволит новым абонентам Unity начать учебный сезон с новым смартфоном.
Тарифные планы Unity объединяют в одном пакете домашний интернет, телевидение и мобильную связь, предоставляя всей семье доступ к необходимым услугам связи и развлечений в рамках единого решения.
«Новый учебный год меняет привычный ритм жизни семьи и приносит новые задачи, а надежный интернет и мобильная связь становятся особенно важными для учебы, работы и общения. Для нас важно, чтобы современные технологии и качественная связь были максимально доступными и полезными в повседневной жизни наших абонентов. Именно поэтому Ucom продолжает предлагать решения, отвечающие их актуальным потребностям», — отметил генеральный директор Ucom Ральф Йирикян.
В регионах воспользоваться предложением «Unity — снова в школу» можно при подключении к региональному пакету Unity 9000 со специальной абонентской платой 8000 драмов, а также к более высоким тарифным планам. В Ереване предложение доступно при подключении к Unity 12500 и более высоким тарифным планам.
Для участия в предложении необходимо оформить 12-месячное обязательство. Количество смартфонов Motorola Moto G35 ограничено: подарок получат первые 300 абонентов.