12:03 | 04.09.26 | Նորություններ | 149
Ucom-ը՝ արդեն երկրորդ տարին անընդմեջ, հանդես է գալիս որպես «Coca-Cola Fest 2026»-ի տեխնոլոգիական գործընկեր։ Միջոցառումն անցկացվելու է սեպտեմբերի 5-ին, 13։00-ից 23։00-ը՝ Yerevan Park-ում:
Փառատոնի տարածքում որակյալ կապ ապավովելուց բացի, Ucom-ը կներկայանա նաեւ հատուկ տաղավարով,  որտեղ այցելուները հնարավորություն կունենան հանգստանալու, լուսանկարվելու ԱԲ տեխնոլոգիայով ֆոտոխցիկում, լիցքավորելու հեռախոսները,  խաղալու սեղանի թենիս  եւ ստանալու տարբեր անակնկալներ։ Տաղավարը կդառնա փառատոնի վառ կետերից մեկը՝ ապահովելով յուրօրինակ թվային փորձառություն բոլոր այցելուների համար։
«Ucom-ի համար կարեւոր է երիտասարդներին առաջարկել ոչ միայն արագ եւ որակյալ կապ ու ժամանակակից թվային լուծումներ, այլեւ նոր փորձառություններ եւ շփման հնարավորություններ։ Ուրախ ենք լինել փառատոնի տեխնոլոգիական գործընկերը եւ մեր հնարավորություններով նպաստել մասնակիցների յուրահատուկ փորձառությանը»,- նշել  է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ucom-ի տաղավարում կազմակերպվող մրցույթների հաղթողները՝  այլ մրցանակների թվում, կստանան նաեւ Level Up+ 2500 փաթեթից 1 ամիս անվճար օգտվելու վաուչեր։
Ucom-ը շարունակելու է աջակցել երիտասարդական նախաձեռնություններին՝ նպաստելով տեխնոլոգիաների եւ ժամանակակից ժամանցային ձեւաչափերի համադրմանը։

12:03 | 04.09.26 | News | 135
For the second year in a row, Ucom is the technology partner of Coca-Cola Fest 2026. The festival will take place on September 5, from 13:00 to 23:00, at Yerevan Park.
In addition to providing reliable connectivity across the Festival venue, Ucom will host a dedicated area where visitors can relax, take photos in an AI-powered photo booth, charge their phones, play table tennis, and enjoy a range of surprises. The Ucom zone will add an interactive digital element to the festival experience.
“At Ucom, we want to offer young people not only fast and reliable connectivity and modern digital solutions, but also new experiences and opportunities to connect. We are pleased to once again partner with the Festival and contribute to creating a memorable experience for its participants,” said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
Winners of the competitions held at the Ucom zone will also have a chance to receive, among other prizes, a voucher for one month of free access to the Level Up+ 2500 package.
Ucom will continue to support youth initiatives that bring technology together with contemporary entertainment formats.