12:03 | 04.09.26 | Նորություններ | 149
Ucom-ը՝ արդեն երկրորդ տարին անընդմեջ, հանդես է գալիս որպես «Coca-Cola Fest 2026»-ի տեխնոլոգիական գործընկեր։ Միջոցառումն անցկացվելու է սեպտեմբերի 5-ին, 13։00-ից 23։00-ը՝ Yerevan Park-ում:
Փառատոնի տարածքում որակյալ կապ ապավովելուց բացի, Ucom-ը կներկայանա նաեւ հատուկ տաղավարով,  որտեղ այցելուները հնարավորություն կունենան հանգստանալու, լուսանկարվելու ԱԲ տեխնոլոգիայով ֆոտոխցիկում, լիցքավորելու հեռախոսները,  խաղալու սեղանի թենիս  եւ ստանալու տարբեր անակնկալներ։ Տաղավարը կդառնա փառատոնի վառ կետերից մեկը՝ ապահովելով յուրօրինակ թվային փորձառություն բոլոր այցելուների համար։
«Ucom-ի համար կարեւոր է երիտասարդներին առաջարկել ոչ միայն արագ եւ որակյալ կապ ու ժամանակակից թվային լուծումներ, այլեւ նոր փորձառություններ եւ շփման հնարավորություններ։ Ուրախ ենք լինել փառատոնի տեխնոլոգիական գործընկերը եւ մեր հնարավորություններով նպաստել մասնակիցների յուրահատուկ փորձառությանը»,- նշել  է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ucom-ի տաղավարում կազմակերպվող մրցույթների հաղթողները՝  այլ մրցանակների թվում, կստանան նաեւ Level Up+ 2500 փաթեթից 1 ամիս անվճար օգտվելու վաուչեր։
Ucom-ը շարունակելու է աջակցել երիտասարդական նախաձեռնություններին՝ նպաստելով տեխնոլոգիաների եւ ժամանակակից ժամանցային ձեւաչափերի համադրմանը։

Ucom второй год подряд выступает технологическим партнером фестиваля «Coca-Cola Fest 2026». Мероприятие состоится 5 сентября с 13:00 до 23:00 в Yerevan Park.
Кроме обеспечения качественной связи на территории фестиваля, Ucom представит специальную зону, где посетители смогут отдохнуть, сделать фотографии с помощью AI-фотобудки, зарядить мобильные устройства, поиграть в настольный теннис и получить различные сюрпризы. Пространство Ucom станет одной из ярких площадок фестиваля, предлагая посетителям новые цифровые впечатления.
«Для Ucom важно предлагать молодежи не только быструю и качественную связь и современные цифровые решения, но и новые впечатления и возможности для общения. Мы рады вновь стать технологическим партнером фестиваля и благодаря нашим решениям сделать участие в нем еще более ярким и запоминающимся», — отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Победители конкурсов, проводимых в зоне Ucom, в числе других призов, смогут получить ваучер на один месяц бесплатного пользования пакетом Level Up+ 2500.
Ucom продолжит поддерживать молодежные инициативы, объединяя технологии с современными развлекательными форматами.