09:55 | 09.03.10 | Նորություններ | 4393
Երեւան /Մեդիամաքս/. ADC ինտերնետ պրովայդերը հայտարարել է FastClick ներտնային ինտերնետի ծառայության միացման ակցիայի ժամկետի երկարացման մասին:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, ակցիայի երկարաձգումը նվիրված է կանանց տոներին:
Մինչեւ ապրիլի 7-ը ստորագրելով մեկ տարվա պայմանագիր` FastClick ծառայության բաժանորդները կստանան բարձրորակ գերարագ ինտերնետ համաչափ արագություններով եւ ցածր գներով, նշել են ADC-ում: Այստեղ ընդգծել են նաեւ, որ գիշերային ժամերին եւ կիրակի օրերին բաժանորդների պատվիրած արագությունը կկրկնապատկվի:

Yerevan /Mediamax/. ADC internet provider announced prolongation of the terms for the special offer on internet home FastClick service.
As Mediamax was informed in the press service of the company, the campaign prolongation takes place on the occasion of the International Women’s Day and of the start of the Women’s Month.
Till April 7th in case of signing one year contract, FastClick customers will receive ultrafast internet with symmetric speeds with extremely affordable prices, ADC noted. They stressed here that at night-time and every Sunday the customers will receive double speed bandwidth comparing to the contracted one.