11:44 | 23.04.10 | Նորություններ | 4182
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի մամուլի ծառայությունում, այդ մասին հայտարարել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը ԱՄՆ-ում հայ երիտասարդության ներկայացուցիչների հետ հանդիպումների ընթացքում:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի ներկայացուցիչները հանդիպումներ են անցկացրել Նյու-Յորքում, Վաշինգտոնում, Ֆիլադելֆիայում եւ Լոս-Անջելեսում: «Դրանով «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի կորպորատիվ պատասխանատվության ծրագիրն ընդլայնել է իր սահմանները»,- նշել են ընկերությունում:
Ռալֆ Յիրիկյանի խոսքերով, «Հայաստանի առաջատար բջջային օպերատորի կարգավիճակը «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի ուսերին զգալի պատասխանատվություն է դնում ազգային ինքնության պահպանման ջանքերին աջակցության առումով»:
«Յուրաքանչյուր հայի` աշխարհի որ անկյունում էլ նա լինի, մենք պետք է ասենք, թե որքան մեծ է մեր Հայրենիքը, եւ որքան մեծ է մեր պատասխանատվությունը դրա զարգացման եւ բարգավաճման գործում»,- ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:
Նրա խոսքերով, ««ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը ժողովրդին ծառայող օպերատոր է, որովհետեւ ինքներս էլ ժողովրդի ներկայացուցիչ ենք եւ աշխատում ենք հանուն ժողովրդի` ոչ միայն հայրենիքում, այլեւ ողջ աշխարհում` ամեն տեղ, ուր հայ կա»:

11:44 | 23.04.10 | News | 3860
As Mediamax was informed in the press service of “VivaCell-MTS”, General Manager of the Company Ralph Yirikian said this at the meeting with representatives of Armenian youth in the USA.
Representatives of “VivaCell-MTS” held meetings in New York, Washington, Philadelphia and Los-Angeles. “Thus, the program of corporate responsibility of “VivaCell-MTS” expanded its borders”, the Company noted.
According to Ralph Yirikian, “the status of the leading operator in Armenia is a big responsibility for “VivaCell-MTS” in terms of assisting efforts on preserving national identity”.
“We should tell each Armenian in any corner of the world how great our Motherland is and how great our responsibility is in its development and prosperity”, Ralph Yirikian stated.
According to him, “VivaCell-MTS is an operator, which serves the people, since we are representatives of the people and work for the benefit of the people – not only in our homeland, but also in the entire world, where there are Armenians”.