11:44 | 23.04.10 | Նորություններ | 4182
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի մամուլի ծառայությունում, այդ մասին հայտարարել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը ԱՄՆ-ում հայ երիտասարդության ներկայացուցիչների հետ հանդիպումների ընթացքում:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի ներկայացուցիչները հանդիպումներ են անցկացրել Նյու-Յորքում, Վաշինգտոնում, Ֆիլադելֆիայում եւ Լոս-Անջելեսում: «Դրանով «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի կորպորատիվ պատասխանատվության ծրագիրն ընդլայնել է իր սահմանները»,- նշել են ընկերությունում:
Ռալֆ Յիրիկյանի խոսքերով, «Հայաստանի առաջատար բջջային օպերատորի կարգավիճակը «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի ուսերին զգալի պատասխանատվություն է դնում ազգային ինքնության պահպանման ջանքերին աջակցության առումով»:
«Յուրաքանչյուր հայի` աշխարհի որ անկյունում էլ նա լինի, մենք պետք է ասենք, թե որքան մեծ է մեր Հայրենիքը, եւ որքան մեծ է մեր պատասխանատվությունը դրա զարգացման եւ բարգավաճման գործում»,- ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:
Նրա խոսքերով, ««ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը ժողովրդին ծառայող օպերատոր է, որովհետեւ ինքներս էլ ժողովրդի ներկայացուցիչ ենք եւ աշխատում ենք հանուն ժողովրդի` ոչ միայն հայրենիքում, այլեւ ողջ աշխարհում` ամեն տեղ, ուր հայ կա»:

11:44 | 23.04.10 | Новости | 4221
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе «ВиваСелл-МТС», об этом заявил гендиректор компании Ральф Йирикян в ходе встреч с представителями армянской молодежи в США.
Представители «ВиваСелл-МТС» провели встречи в Нью-Йорке, Вашингтоне, Филадельфии и Лос-Анджелесе. «Тем самым программа корпоративной ответственности «ВиваСелл-МТС» расширила свои границы», - отметили в компании.
По словам Ральфа Йирикяна, «статус лидирующего оператора в Армении - большая ответственность для «ВиваСелл-МТС» с точки зрения содействия усилиям по сохранению национальной самобытности».
«Каждому армянину в любом уголке мира мы должны рассказать, насколько велика наша Родина и как велика наша ответственность в деле ее развития и процветания», - сказал Ральф Йирикян.
По его словам, «ВиваСелл МТС - оператор, служащий народу, так как мы являемся представителями народа и работаем во благо народа - не только на родине, но и во всем мире, везде, где есть армяне».