10:50 | 20.05.11 | Նորություններ | 4743
Երեւան/Մեդիամաքս/. Հունիսին «ԱրմենՏել»-ը (Beeline ապրանքանիշ) նախատեսում է հայտարարել մի շարք նոր նախագծերի ներդրման մասին, «որոնք, նախեւառաջ, կուրախացնեն ընկերության շարքային ինտերնետ-սպառողներին»:
Այդ մասին Մեդիամաքսի հետ հարցազրույցում ասել է «ԱրմենՏել»-ի մամուլի քարտուղար Անուշ Բեղլոյանը` պատասխանելով Armix ինտերնետ-թրաֆիկի փոխանակման հիմնադրամին ընկերության միանալու հեռանկարի մասին հարցին:
«Հավատարիմ լինելով երկրի ներսում թրաֆիկի վերջնափակման գաղափարին` «ԱրմենՏել»-ը, ինչպես խոստացել էր ընկերության ղեկավարությունը, նախորդ տարվա ընթացքում լուրջ ներդրումներ է իրականացրել իր սերվերների վրա էլեկտրոնային բովանդակության հոսթինգի տեխնիկական ապահովման ասպարեզում: Սեփական ռեսուրսների զարգացման հետ մեկտեղ, մենք շահագրգռված ենք մեր հաճախորդներին տրամադրել առավելագույնս հարմարավետ հասանելիություն նաեւ մեր գործընկերների ռեսուրսներին: Այդ համատեքստում մենք բաց ենք առաջարկությունների համար եւ միշտ պատրաստ ենք քննարկել բոլոր կողմերի համար շահավետ համագործակցության եղանակները»,- ասել է Անուշ Բեղլոյանը:

10:50 | 20.05.11 | Новости | 4707
Ереван/Медиамакс/. В июне АрменТел (бренд Beeline) планирует объявить о внедрении ряда проектов, «которые, в первую очередь, обрадуют рядовых интернет-пользователей компании».
Об этом в интервью Медиамакс сказала пресс-секретарь АрменТел Ануш Беглоян, отвечая на вопрос о перспективах присоединения компании к фонду обмена трафиком Armix.
«Будучи приверженной идее замыкания трафика внутри нашей страны, Арментел, как и было обещано руководством компании, за минувший год осуществил серьезные инвестиции в сфере технического обеспечения хостинга электронного содержания на своих серверах. Вместе с развитием собственных ресурсов, мы заинтересованы в предоставлении своим клиентам максимально комфортного доступа и к ресурсам наших коллег и партнеров по рынку. В этом контексте мы открыты для предложений и всегда готовы рассмотреть выгодные всем сторонам варианты сотрудничества», - сказала Ануш Беглоян.