09:27 | 19.03.14 | Նորություններ | 5352
Մարտի 21-ին Երեւանում հանդիպում տեղի կունենա ռուսաստանյան հայտնի ձեռնարկատեր եւ վենչուրային ներդրող Սերգեյ Բելոուսովի հետ:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, հանդիպումը կկայանա «Այբ» դպրոցում ժամը 11:30-ին:
Հանդիպմանը մասնակցելու համար անհրաժեշտ է գրանցվել այս հղումով:
Սերգեյ Բելոուսովը Acronis ընկերության հիմնադիրն ու գլխավոր տնօրենն է, Runa Capital-ի ավագ գործընկերը, Phystech Ventures-ի խորհրդականն ու վենչուրային գործընկերը, Parallels-ի տնօրենների խորհրդի նախագահը:
Հանդիպումը բաղկացած կլինի երկու մասից` Սերգեյ Բելոուսովի «Smart Money for Smart Start-ups»-ի շնորհանդեսից եւ Granatus Ventures-ի կողմից ընտրված հայաստանյան ընկերությունների ստարտափ-գաղափարների շնորհանդեսից:
Իր ելույթում Սերգեյ Բելոուսովը կանդրադառնա հետեւյալ թեմաներին.
- Ինչի՞ համար է գլոբալ հավակնություններով ստարտափներին հարկավոր ներդրող, եւ ինչպե՞ս ճիշտ ընտրություն կատարել;
- Runa Capital ընկերության ներկայացում. գործընկերներ,փորձագետներ, թիմ;
- Գաղափարից դեպի բիզնես: Ինչպե՞ս է Runa Capital-ը ձեռնարկատերերին օգնում իրական ընկերություններ ստեղծել;

09:27 | 19.03.14 | News | 5370
On March 21, a meeting will be held with popular Russian Entrepreneur and Venture capitalist Sergey Belousov.
The meeting will be held at Ayb School in Yerevan at 11:30, Mediamax reports. To take part in the meeting all interested people should register here.
Sergey Belousov is the Founder and Director-General at Acronis, Senior Partner at Runa Capital, Adviser and Venture Capitalist at Phystech Ventures and Chairman of the Board of Directors at Parallels.
The meeting will be comprised of two parts – Sergey Belousov’s presentation “Smart Money for Smart Start-ups” and presentation of Armenian companies’ start-up ideas selected by Granatus Ventures.