15:10 | 28.08.15 | Նորություններ | 5511
Beeline-ը հայտարարում է տարածքային վաճառքի մասնագետների հավաքագրման մասին՝ ինտերնետ ծառայությունների, մասնավորապես, FTTB տեխնոլոգիայով օպտիկամանրաթելային «Beeline ինտերնետ» ծառայության վաճառքի ծրագրում աշխատելու համար:
Աշխատանքը հիմնականում նախատեսված է ուսանողների համար: Այն ենթադրում է FTTB տեխնոլոգիայով օպտիկամանրաթելային «Beeline ինտերնետ» ծառայության տարածքային վաճառք Երեւան քաղաքի տարբեր շրջանների բազմաբնակարան շենքերի բնակիչներին:
Beeline- ում նշել են, որ ճկուն աշխատանքային գրաֆիկը հնարավորություն է ընձեռում համատեղել ուսումը եւ աշխատանքը, վաստակել գումար, ինչպես նաեւ անվճար մասնակցել վերապատրաստման դասընթացներին, ստանալ աշխատանքի արժեքավոր փորձ եւ կարիերայի աճի հնարավորություն երկրի հեռահաղորդակցության խոշորագույն ընկերությունում:
«FTTB տեխնոլոգիայով օպտիկամանրաթելային «Beeline ինտերնետ» ծառայության աշխարհագրությունը շարունակաբար ընդլայնվում է: Այն արդեն հասանելի է Երեւանի հինգ շրջանների բնակիչներին եւ սա դեռ ամենը չէ: Beeline ժամանակակից գերարագ օպտիկամանրաթելային ինտերնետն շուկայում լավագույն առաջարկներից է, եւ մենք շարունակաբար աշխատում ենք այն հնարավորինս շատ մարդկանց հասանելի դարձնելու ուղղությամբ։ Այս նպատակով հրավիրում ենք շփվող, նպատակասլաց եւ ինքնավստահ ուսանողներին փորձելու իրենց ուժերն այս ծրագրում եւ դառնալու Beeline թիմի մի մասը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Հետաքրքրված թեկնածուները կարող են ուղարկել իրենց ինքնակենսագրությունը MGharibyan@beeline.am էլեկտրոնային հասցեին:

Beeline is recruiting local sales experts to be involved in the program of sale of Internet services, particularly of “Beeline Internet” fiber-optic service based on FTTB technology.
The work is mostly aimed at students whose main task will be to sell “Beeline Internet” fiber-optic service based on FTTB technology to the residents of apartment houses in Yerevan.
Beeline has noted that the flexible work schedule enables to combine work and studies, make money, attend training courses free of charge, get valuable work experience and an opportunity of career growth at Armenia’s largest telecom company.
“The geography of “Beeline Internet” fiber-optic service based on FTTB technology continually expands. It is already available in five regions in Yerevan, and it’s not all. Beeline super high-speed fiber optic Internet is one of the best offers in the market and we constantly work on making it available for more people. To this end, we are inviting easy-going, goal-oriented and confident students to apply for this program and be involved in Beeline team,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.